Kas mes esame?

Pradžių pradžia...

Sveiki! Mes esame Mickų šeima, Misgirių stovyklavietės įkūrėjai ir puoselėtojai.

Aplakstę ir pažinę dalį pasaulio supratome, kad mielą kampelį savo poilsiui galime puikiai susikurti ir Lietuvoje. Nunykusio Misgirių kaimo vietoje, tėviškės kaimynystėje, palaipsniui susiformavo erdvė skirta mūsų asmeniniam šeimos poilsiui. Ilgai netrukus nusprendėme pasidalinti šia nuostabia erdve ir su kitais. Tad nuo 2007 metų liepos 7-tos dienos, esame įregistruoti kaip Misgirių stovyklavietė.

Mūsų vertybės

Šeima

Misgiriai – tai šeimos verslas, tad ši vertybė atsispindi visame kame. Mes stengiamės, kad mūsų svečiams nieko netrūktų ir jie galėtų ramiai susikoncentruoti į poilsį kartu su savo šeima ar draugais. Todėl stovyklavietėje bei nameliuose rasite visko ko jums reikia. Na, o jei kažko pasigedote, nesidrovėdami klauskite! Mums svarbu, kad jaustumėtės kaip namie. "Geležinis Karpis" puikiai tiks suburti plačiąją giminę.

Ekologija

Misgiriuose mes stengiamės gyventi harmoningai su mus supančia aplinka, bei skatiname tai daryti ir mūsų stovyklautojus. Rūšiuokime šiukšles, neskriauskime apylinkėse gyvenančių žvėrelių, gerbkime visas pagautas ir pasprukusias žuvis, mylėkime gamtą ir gamta mums atsidėkos tuo pačiu. Mūsų pažiba yra ekologiškas „Laumių namelis“ suręstas iš šiaudų ir molio, kuris pakeri jaukumu ir puikiu mikroklimatu.

Pirties tradicijos - lietuviškos ir ne tik

Pirtis – tai higiena kūnui ir sielai. Mes puoselėjame lietuviškos pirties tradicijas, tad joje rasite vantų kuriomis galėsite išsivanoti vieni kitus, druskos kūnui išsitrinti ir kraujo apytakai pagerinti, bei vilnos kepures, kurios apsaugos galvą nuo perkaitimo. Na, o lauke esančios dvi Japoniškos pirtys įpūs truputį egzotikos jūsų atostogų metu.

Baltų kultūra

Misgiriuose rasite nemažai su Baltų mitologija susijusių ženklų. Mes vertiname ir puoselėjame lietuvių kultūros paveldą ir norime, kad musų svečiai taip pat turėtų galimybę susipažinti su protėvių tradicijomis. Todėl, kasmet organizuojame Rasos šventę su jai būdingais ritualais, etnokultūros edukacine programa, šventiniu laužu, naktinėmis maudynėmis ir aišku paparčio žiedo ieškojimu.


Skamba per gerai, kad būtų tiesa? Atvykite, ir įsitikinkite tuo patys!