Namai į kuriuos gera sugrįžti

Laumių Namelis

Ar kada teko pagyventi ekologiškame name bei įvertinti jo savybes ir privalumus? “Laumių namukas“ tai karkasinis, presuotu šiaudų konstrukcijos statinys tinkuotas moliu kuris pasižymi puikia temperatūros izoliacija. Kai lauke yra karšta jame mėgausitės vėsa, o vakarui vėstant malonia šiluma. Net esant gana vėsiam orui jame galima iškūrenti pirtį, o akmeninė siena dar keliom dienom jame spinduliuos šilumą. Namelis skirtas patogiam, iki 10 žmonių, poilsiui, pritaikytas šeimoms su mažais vaikais.

Namuko pirmajame aukšte yra svetainė su pilnai įrengta virtuve ir valgomojo baldais bei erdvi terasa su lauko baldais. Jūsų patogumui yra pirtis, dušas ir WC. Antrajame aukšte yra du atskiri miegamieji, kuriuose yra po dvi dvigules lovas. Pereinamajame kambary yra į dvigulę lovą išsiskleidžianti sofa. Dvejuose balkonuose galėsite mėgautis nuostabiais aplinkos vaizdais ar tiesiog skaityti knygą, kurių atrasite mini bibliotekėlėje.

Lauke rasite vaikų žaidimų aikštelę su supynėmis ir smėlio dėže, tinklinio aikštelę. privatų namukui priklausantį paplūdimį bei du žvejybos sektorius. Čia taip pat įrengta mini lauko virtuvėlė, kurioje galėsite naudotis kepsnine, virykle sriubai ar troškiniui bei rūkykla pagautai žuviai. Gulėdami ąžuolų pavėsyje pakabintame hamake galėsite klausytis paukščių čiulbėjimo, o vakare mėgautis japoniška Ofuro pirtimi. Karšta pirtis, vėsus tvenkinio vanduo bei žvaigždėtas vasaros dangus įsimins tikrai ilgam.

Patogumai:


Sudomino? Susisiekite su mumis ir mes jums patarsime kaip išsirinkti tinkamiausią vietą jūsų poilsiui!