Stovyklavietės

Stovyklavimas Misgiriuose

Nuo pat stovyklavietės įkūrimo didelį dėmesį Misgiriuose skyrėme stovyklavimo su palapinėmis puoselėjimui. Vis dažniau šeimos su vaikais renkasi iššūkius ir ryžtasi pagyventi gamtoje bent trumpam atitrūkstant nuo civilizacijos bei siekiant pažinti gamtą. Todėl pirmoji išvyka su palapinėm turi palikti kuo geresnius atsiminimus, sutvirtinti ryšius šeimoje ir palikti neišdildomą įspūdį vaikams. Visi pirmieji kartai giliai įsirašo mūsų atmintyje, todėl svarbu, kad jie būtu malonūs. Pirmas laužo užkūrimas, pirmoji pagauta žuvytė, pirmoji vakarienė prie laužo ir pirmoji nakvynė po atviru dangumi įsiklausant į nakties garsus, pelėdų ūbavimus ir žuvų ar bebrų pliuškenimąsi.

"Numėjos" pavėsinė
"Kaukų" pavėsinė
"Geležinio Karpio" pavėsinė
"Geležinio Karpio" pavėsinė
pavėsinės

Misgirių poilsiavietėje yra įrengtos trys pavėsinės su lauko baldais, kepsnine bei laužaviete. “Numėjos” pavėsinė puikiai tiks žvejų kompanijai. Šalia jos yra įrengti net keturi sektoriai žvejojimu, tad meškerės tikrai nesusipins! “Kaukų” pavėsinė patiks aktyvaus poilsio mėgėjams, kadangi greta jos yra vieta maudynėms, tinklinio bei futbolo aikštelės bei japoniška pirtis. Žvejams čia taip pat yra įrengti žvejybos sektoriai bei du apžvalgos bokšteliai medžiuose. Trečioji pavėsinė glaudžiasi prie didžiojo”Geležinio karpio” namo. Joje rasite mūrinė krosnį, kurioje galėsite išsikepti savo laimikį ar atsivežtus produktus, bei šalia esančią krepšinio aikštelę ir supynes. Ši vieta puikia tiks atvykusiems stovyklauti su kemperiais.

Palapinės

Vietos palapinei užteks visiems! Priklausomai nuo jūsų poreikių, mes jums padėsime išsirinkti geriausią vietą įsikurti, nesvarbu ar atvažiavote viena/s ar su visu tūkstančiu žmonių. Viena įdomiausių mūsų siūlomų stovyklavimo vietų yra “Saulės rato” parkas, kuriame aplink laužą susodintų medžių pavėsyje galime įkurdinti net kelių šimtų palapinių miestelį kuris galės naudotis greta įrengtu vandentiekiu ir elektra, o vakare vis galės mėgautis nuo laužo sklindančia šiluma.

Kemperiai

Mielai priimame atsipūsti keliaujančius karavanus su auto-nameliais ar priekabom. Pas mus galite apsistoti individualiai pasirinktoje stovyklavietės vietoje arba kolektyviai prie klojimo „Geležinis karpis“ , „Laumių namelio“, „Kaukų“ pavėsinės ar „Saulės rato“ parke. Visose vietose, išskyrus „Kaukų“ pavėsinę, galima prisijungti prie vandentiekio ir elektros bei sutvarkyti susikaupusias nuotekas. Misgirių apylinkės gausios lankytinų objektų, kurie yra gan greitai pasiekiami automobiliu, tad ši vieta puikiai tiks norintiems atrasti dar nematytas vakarų Lietuvos vietas.

Lauko dušas ir WC

Stovyklautojų patogumui poilsiavietėje rasite tris bio tualetus bei lauko dušą, kurio energijos šaltinis yra saulė – dieną sušildo vandenį, o naktį saulės baterijų dėka suteikia šviesos. Tad jei pabūgote, kad neseniai jūsų pagautas ir atgal paleistas karpiokas vis dar laiko ‘zlastį’ taip ir laukdamas kol jūs įmerksite kojas į jo valdas… galite drąsiai atsigaivinti tiesiog duše!


Sudomino? Susisiekite su mumis ir mes jums patarsime kaip išsirinkti tinkamiausią būdą poilsiauti!