Sėkmingiausio žvejo rinkimai

Konkurso taisyklės

Pagauk žuvį

Pasitelkite visus jums žinomus burtažodžius, tačiau nepamirškite, kad Misgiriuose laikomasi tam tikrų žvejo etikos taisyklių

Fotografuok

Nuotraukoje norėtume matyti tikrą laimėtojo šypseną, gražuolį laimikį bei jo svorio įrodymą

Dalyvauk

Nuotrauką atsiųskite mums el.paštu info@misgiriai.lt. Paminėkite sektorių bei kurią dieną ir valandą pagavote

Laimėk

Didžiausio mėnesio laimikio nugalėtojas bei jo šeima mėgausis nemokamu stovyklavimu parai su pavėsine ir žvejyba

Sezono gale kviečiame visus mėnesio laimėtojus į sezono uždarymą kurio metu vienam iš jūsų bus suteiktas „Sėkmingiausio Metų Žvejo“ titulas bei įteiktas pagrindinis prizas  – para poilsio bei žvejybos kartu su šeima „Laumių namelyje“!

KOVAS

Anatolij – Ešerys 1.140 kg

 

Vos ledui nutirpus, sezoną atidarė ir „Sėkmingiausio kovo mėnesio žvejo“ titulu pasidabino Anatolij! Tuo pat metu, net du kartus buvo pagerintas ir Misgiriuose pagauto ešerio rekordas – pirmas 1, 006 kg. antras 1, 140 kg. Sveikiname nugalėtoją! Jūsų bei jūsų šeimos lauksime atvykstant nemokamai žvejybos bei poilsio sesijai, kurios metu taip pat įteiksime atminimo medalį! 

BALANDIS

59106218_2173473109411755_2377005287253999616_n

Anatolij – KARPIS 15 kg

 

Šį išskirtinai šiltą balandį vainikavo dar vienas rekordininkas – virš 15 kg. sveriantis karpis! Sunku patikėti, bet taip, šio rekordo savininkas yra praėjusio mėnesio „Sėkmingiausio Žvejo Rinkimų“ nugalėtojas Anatolij.  Pas mus jis sugrįžo praleisti savaitgalį su šeima bei atsiimti atminimo medalio, o išvažiavo kupinas įspūdžių ir, kaip paaiškėjo mėnesio gale, su dar vienu laimėtu poilsiu ir žvejyba Misgiriuose. Sekasi gi mūsų tvenkinio naujokams! Dar kartą sveikiname ir lauksime jūsų atvykstant!

Patys matėm ir filmavom! Video rasite čia.

GEGUŽĖ

VIKTORAS – KARPIS 6.500 kg

 

Šią,be galo šiltą ir rezultatyvią gegužę, Viktoras, 2018 metų lyderis, nusprendė susigrąžinti titulą ir jam tai pavyko padaryti kartu su nuostabiu pagalbininku žvynium! Jo sąskaitoje be šio gražuolio yra dar penketas karpiokų, du eršketai ir net keletas nerealizuotų, galimai rekordinių smarkuolių, kurie šį kartą nepasidavė. Sveikiname Viktorą bei lauksime Jūsų grįžtant į Misgirius!

 „Iki sekančio susitikimo žvyniau!“ Video rasite čia.

BIRŽELIS

TOMAS – KARPIS 5.950 kg

 

Šio sezono birželio mėnesio nugalėtoju tapo Tomas, kuris stebuklingą Joninių rytą pagavo šią dailią žuvelę! Gal ji ir ne auksinė, tačiau tikimės, kad Tomui pavyko išsiderėti bent vieno noro išpildymą, juk vis dėlto Joninės… na, o jei ir ne, mes vis tiek nekantriai lauksime nugalėtojo sugrįžtant atsiimti jam priklausančio medalio ir smagiai praleisti dar vieną parą žvejojant.

Norėtumėte laimėti ir jūs?

Nusifotografuokite su savo ypatingais laimikiais ir atsiųskite mums nuotraukas el.paštu info@misgiriai.lt. Galbūt šį ar kitą mėnesį būtent jūs tapsite „Sėkmingiausiu mėnesio žveju“, bei galėsite kartu su savo šeima pasimėgauti nemokamu poilsiu Misgiriuose.

Misgirių 6, Judrėnų sen.
Klaipėdos raj. Lietuva

Tel: +370 6 8737695

Email: info@misgiriai.lt

Copyright 2019 © All rights reserved