ČIA IŠNYKSTA RIBA TARP MIESTO KOMFORTO IR GAMTOS GROŽIO

POD tipo Nameliai

Iššūkiai turizmo sektoriuje keičia poilsiautojų poreikius į kuriuos jautriai reguojame ir jau turime ką pasiūlyti vertinantiems privatumą. Misgirių stovyklavietėje įrengėme mini namelių kaimelį, kurį pavadinome namų deivės Numėjos vardu. Jame Jūs galėsite puikiai pailsėti pasirinkę vieną ar kelis namelius skirtus vienišiams, žvejams, poroms, senjorams ar iki 4 asmenų šeimai.

Numėjos kaimelio teritorija yra 1,6 ha, jame yra 5 namukai, bendro naudojimo lauko virtuvė, dušas, WC, erdvi pavėsinė su lauko baldais, du paplūdimiai, tinklinio aikštelė ir bendra laužavietė. Pageidaujantys gali užsisakyti kubilą, malkų laužavietei, išsinuomoti valtį, vandens dviratį ar irklentes. Žvejybai čia turime įrengę 5 sektorius.

Kaimelio namukai puikiai tiks pavieniems poilsiautojams nes atstumai tarp jų siekia virš 20 m. Taip pat jie tiks ir didesniam draugų būriui ar organizacijos stovyklai nes šalia galima įrengti palapinių miestelį bei naudotis visa jo infrastruktūra. Čia išnyksta ribos tarp civilizacijos patogumų ir gamtos harmonijos.

Patogumai:


Sudomino? Susisiekite su mumis ir mes jums patarsime kaip išsirinkti tinkamiausią vietą jūsų poilsiui!