Erdvė jūsų renginiui

IEŠKOTE VIETOS RENGINIUI?​

Misgiriai patiks ne tik ramaus poilsio siekiantiems atostogautojams bet ir didesnių renginių organizatoriams. Nuo pat poilsiavietės įkūrimo kasmet patys čia organizuojame įvairias kalendorines šventes bei žvejų varžybas, o mūsų svečiai čia rengia seminarus,  įmonių sąskrydžius, vaikų stovyklas, muzikos festivalius ir kitus renginius. Ši patirtis mums suteikė  galimybę mokytis ir tobulinti mūsų infrastruktūrą. Dabar esame pasiruošę padėti jums suorganizuoti nepamirštamą renginį.

Misgirių erdvė

Sodybos teritorija sudaro apie 25 ha. plotą kuriame yra 4 ha tvenkinys ir virš 1 ha pelkė su užliejamomis pievomis. Tai visiškai uždara teritorija turinti tik vieną įvažiavimą. Ji apsupta vandens telkinio, upelių ir sunkiai įžengiamo miško, tad čia visad jausitės saugiai. Visa sodyba suskirstyta į sektorius kuriuose gali vykti atskiros veiklos. Jūsų renginiui galime pasiūlyti erdvę keliems šimtams palapinių, nakvyne nameliuose 37 asmenims, 3 pavėsines, 3 supynes, 2 japoniškas pirtis, garinę pirtį su vantomis, 2 valtis, 2 irklentes, 5 KW elektros generatorių ir elektros įvadą su 25KW galia. Be to čia 1,5 km atstumu nėra gyventojų, tad jausitės tarsi saloje.

KTU ALUMNi Suvažiavimas

Štai kaip kūrybingai Misgirių erdvę išnaudojo mūsų svečiai KTU alumni suvažiavimo metu! Erdvioje teritorijoje raiste pakankamai vietos  jūsų sugalvotai veiklai bei poilsiui, o atskiros renginio zonos nepersipins.

Play Video

mūsų renginiai

Joninės misgiriuose

Kasmet kartu su mūsų svečiais trumpiausią metų naktį švenčiame ir paparčio žiedo ieškome Misgiriuose. Taip pat piname vainikus, atliekame įvairius senovinius ritualus bei organizuojame šokius aplink laužą. 

Mindaugo karūnavimo diena

Mindaugo karūnavimo dieną minime tradiciškai iškeldami Vyčio vėliavą. Šventę vainikuojame visų pamėgtu “Saulės rato” laužu bei iš širdies traukiamomis lietuviškomis dainomis.

Žvejų varžybos

Mums įdomu kokios gi žuvys mūsų tvenkinį gyvena todėl kiekvieną sezoną organizuojame “Žvejų varžybas”. Savo laimikio nuotrauką atsiuntę žvejai turi galimybę laimėti poilsį viename iš mūsų namelių bei yra kviečiami į sezono uždarymo renginį Misgiriuose.

Pirties akademijos stovykla

Esame dideli pirties gerbėjai todėl kartu su pirties akademija organizavome stovyklą, kurios metu buvo vedamos vantų rišimo pamokos, pirties praktikos bei kiti užsėmimai. 

Turite klausimų? Rašykite arba skambinkite mums!