Jūsų šventė arčiau gamtos

KAI ATSIBOSTA ŠVENTĖS NAMUOSE...​

Kai draugų būrys gausėja, o giminę platėja, jūsų butas ar namas darosi per ankštas didesniems susibūrimams. Švenčių restorane metu taip ir liekate pabendravę tik su keliais asmenimis sėdinčiais aplink jus, o ir pajudėti nelabai yra kur. Gal būtų pats metas kažką pakeisti? Gamtos apsupty jūsų šventė įgaus visiškai kitas spalvas! Organizuokite gimtadienius, giminių susitikimus ar net vestuves, leiskite jūsų fantazijai reikštis laisvai ir mes padėsime jums susikuri nepamirštamų akimirkų. 

GELEŽINIS KARPIS

Šiame, klojimo tipo pastate įrengta pobūvių salė talpinanti 40 asmenų, virtuvė su visa reikalinga įranga, baru, WC bei dušu. Jūsų poilsiui yra 3 miegamieji kambariai kuriuose gali įsikurti 21 asmuo. Kieme yra įrengta pavėsinė su lauko židiniu – kepsnine ir baldais. Šalia taip pat rasite supynes bei krepšinio lanką. Namą juosia erdvi teritorija, kurią galite kūrybiškai išnaudoti organizuojant žaidimus, šokius, rengiant poilsio zonas ir kitą.  

Sodyba yra įsikūrusi uždaroje teritorijoje be artimos kaimynystės, tad išsinuomoję visą teritoriją galėsite linksmintis iki paryčių. Tai puikus pasirinkimas surengti šeimos šventėms ir giminių susitikimams, smagiai pabendrauti įmonės kolektyvui, rengti seminarus ir dvasines praktikas, apsistoti nakvynei keliautojų grupėms.

Renginio kulminacijai surengti siūlome pasinaudoti greta esančiu „Saulės rato” parku kuriame yra laužavietė ir aikštelė su suoliukais. Ypatingoms progoms sukrauname didelį laužą kuris su kaupu atstoja bet kokius fejerverkus. Jų sodyboje nepageidaujame, nes nenorime traumuoti gretimuose miškuose ir pelkėje gyvenančių gyvūnų bei perinčių paukščių.

Pastatas gali būti nuomojamas dienos renginiui be nakvynės, paros renginiui su nakvyne, tik nakvynei ir visam savaitgaliui. Organizuojant seminarus ir stovyklas galima įsikurti ir ilgesniam laikui bei papildomai pasinaudoti kitomis poilsiavietės paslaugomis: 25 KW galios elektros įvadu, garine pirtimi, japonišku kubilu, paplūdimio tinklinio ir mini futbolo aikštelėmis, irklentėmis, valtimis, išbandyti žvejybos malonumus, ekskursijas po apylinkes, paskanauti vietos sūrininkų gaminamais unikalios receptūros sūriais, ar įsigyti ūkininkų gaminamos bei auginamos produkcijos. Bendradarbiaujame su Judrėnų bendruomene, kuri mielai pasirūpins Jūsų vaišių stalo paruošimu nuo serviravimo iki deserto. Be to, smagus judrėniškių kolektyvas Jūsų svečius tikrai nustebins nuotaikinga koncertine programa ar jumoristiniu, tarmiškai šmaikščiu, spektakliu.

Patogumai:


Sudomino? Susisiekite su mumis ir mes jums padėsime suorganizuoti išskirtinę šventę!