Pramogos

užsiėmimų ras kiekvienas!

Laisvalaikį leidžiantys Misgiriuose tikrai ras ką veikti! Net jei žvejyba jūsų ir nedomina, mes siūlome jums išbandyti daugybę kitų užsiėmimų kurie leis atrasti dar nematytus gamtos vaizdus, pagerinti sveikatą, išbandyti naujus maisto ruošimo būdus ar tiesiog aktyviai pajudėti aikštelėje. Aktyvus laisvalaikio praleidimas gamtoje yra puikus būdas atgauti prarastas jėgas bei pasisemti kūrybiškų idėjų kurios praskaidrins jūsų kasdienybę.

garinė Pirtis

Laumių namelyje yra įrengta garinė pirtis kuri padės jums atsipalaiduoti, pagerinti sveikatą, ar tiesiog sušildyti kūną ir palepinti sielą. Mes puoselėjame lietuviškos pirties tradicijas ir ritualus! Pagal pageidavimą, organizuojame pirties mokymus, vanojimo praktikas bei vantų rišimo pamokas.

Japoniška pirtis ofuro

Tiems, kurie norėtų į gyvenimą įsileisti truputėlį egzotikos siūlome išbandyti japonišką pirtį kuri iš esmės yra geležimi apkaustyta medinė statinė su nedideliais suoliukais viduje. Vanduo pirtyje yra įkaitimas iki 40-50ºC. Japonams pirtis yra savotiška susitikimų, kuri suburia žmones draugiškam pokalbiui. O kas gali būti romantiškiau nei lepinimasis karštame vandenyje po atviru, žvaigždėtu vasaros dangumi?

Lauko virtuvė

Mūsų didžiausiems gurmanams siūlome išbandyti keletą skirtingų būdų kaip galite paruošti savo kątik sugautą žuvį. Kepsninė puikiai tiks mėgstantiems tradicinę lauko virtuvę. Dūmo kvapo mėgėjus kviečiame išsirūkyti savo laimikį. O gal patinka žuvienė? Išsivirkite ją dideliame špižiniame puode ir pavaišinkite visus! Na, o jei lietuviški orai visai paves, siūlome vakarienę pasigaminti mūrinėje krosnyje, įrengtoje vienoje iš mūsų pavėsinių. Sužadinome apetitą? 

VANDENS PRAMOGOS

Misgirių tvenkinys nors ir nedidelis, tačiau savyje slepia kerintį grožį, kurį iš arti galite išvysti pasirinkę vieną iš mūsų siūlomų vandens transporto priemonių. Valtyje sutilpsite tryse (na gal dar šuo), irklente lyg pats ponas Dievas sliuogsite vandens paviršiumi, o tie kam patinka dirbti kojomis, o ne rankomis gali rinktis vandens dviratį. 

Miško ir pievų gėrybių rinkimas

Misgirių miškai ir pievos yra gausios grybų, uogų, gėlių bei vaistažolių. Dar nuo senų laikų, kai čia stūksojo kaimas, yra išlikusi trešnių giraitė, kuri kasmet maitina mūsų stovyklautojus saldžiausiom uogom. Mėgaukitės gamtos dovanomis, ir atsilyginkite jai savo meile ir rūpesčiu.

APŽVALGOS BOKŠTELIAI

Siūlome nepraleisti progos ir kviečiame stebėti gamtą tam įrengtuose apžvalgos bokšteliuose. Pasiimkite su savimi žiūronus ir iš arti pamatysite saulėje besišildančius karpius ir amūrus, medžiojančias lydekas ir ešerių būrius, pakrantėse bei pelkės salose perinčias antis ir gulbes giesmininkes, greta besiganančias stirnas ar praplaukiančius bebrus, o paukščių gausa neleis pasijusti vienišam. Paminėsim keletą iš dažniausiai sutinkamu sparnuočių, tai gervės, gandrai, juodieji ir baltieji garniai, didieji dančiasnapiai, erelis žuvininkas, mažoji žuvėdra, balinis tilvikas ir bene gražiausias bei spalvingiausias Lietuvos paukštis tulžys. 

ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖS

Nuolat nenustygstantiems suaugusiems ir vaikams esame įrengę įvairiausių žaidimų aikštelių. Supynės, čiuožykla, futbolas, krepšinis, tinklinis, ar net šaudymas į taikinį, visi ras kaip aktyviai praleisti laiką Misgiriuose.

"Saulės rato" parkas

Prieš daugiau nei 10 metų Misgiriuose pasodinome „Saulės rato“ parką kurio centre yra didžiulis aukuras ant kurio sukrauname įspūdingą ritualinį laužą. Aikštelėje aplink jį yra įrengti suoliukai, o aplink aikštelę susodintos medžių grupės sudaro 7 apskritimus simbolizuodamos aplink saulę besisukančiu planetų orbitas. Nuo laužavietės aikštelės į pakraščius lenktais spinduliais pasodinti beržai ir eglės, kurie labai kontrastuoja savo spalvomis bet kuriuo metų laiku, tarsi nupiešdami didžiulę mandalą. Pastaroji jau gerai matoma ne tik iš skraidyklės bet ir iš kosmoso darytose žemės nuotraukose.


Turite klausimų? Rašykite arba skambinkite mums!